Rádi bychom se s Vámi podělili o krátký videoklip, vystihující momenty z letošních oslav 130. výročí od založení sboru.

Trénink našich mladých hasičů je v plném proudu a dokonce se po dlouholeté odmlce dočkáváme úspěchů.

Jelikož nám aktuální situace na našem území nedovolila uspořádat letošní ples, s kterým je tradičně spojeno pochovávání basy, našli jsme cestu jak Vám alespoň částěčně tento zážitek zprostředkovat.

Po delší odmlce zdravíme všechny spoluobčany a příznivce hasičiny. Doba, kterou si nyní procházíme není jednoduchá pro nikoho z nás. Nastolená opatření a doporučení se můžou mnohdy zdát krutá, ale jak už všichni víme, jsou nezbytná. Rok se přehoupl do časů májových, příroda ožívá, zvedá nám náladu a čaruje úsměvy pod roušky. Tradiční štítenská pouť...