Srdečně Vás zveme v sobotu 1.6.2019 na Kácení máje, které bude tradičně od 18:00 v prostorách hasičské zbrojnice ve Štítné.
Této akci bude předcházet Dětský den a to od 16:00.Vaše děti si vyzkouší všestranné aktivity, které jsou pro práce hasiče nezbytné.
Přijďte si s námi posedět do prostor hasičské zbrojnice a vychutnat si speciality na grilu,...

Srdečně Vás zveme na tradiční, již 43. ročník Fašankové plesu s pochováváním basy, který se koná 2.3.2019 v Kulturním domě ve Štítné nad Vláří. Začátek plesu je ve 20:00 hod.

Máme konec ledna, čas masopustu je již v dohlednu a nám začínají přípravy na tradiční fašankový průvod, včetně večerního pochovávání basy na Hasičském plese, který se bude konat 2. března 2019. Ač se to nemusí zdát, tomuto dnu předchází mnoho odpracovaných hodin a zařizování. Ze všeho nejdříve přichází na řadu rozdělení práce, zorganizovaní lidí,...

Sbor dobrovolných hasičů Štítná nad Vláří Vás srdečně zve v sobotu 2.6.2018 na Hasičský den. Od 16:00 bude u hasičské zbrojnice probíhat Dětský den pro malé sportovce a poté od 17:30 Kácení máje. Přijďte si s námi posedět do prostor hasičské zbrojnice a vychutnat si speciality na grilu, skvěle vychlazené pivo a to vše za doprovodu živé hudby.

V návaznosti na plánovaný fašankový ples jsme podnikli cestu do Moravského Žižkova, kde nás jako každoročně očekával náš oblíbený vinař, pan Mečl. Věříme, že naši degustátoři vybrali vína, která si najdou své příznivce a budou příjemným společníkem plesového večera.